Dnes už není mobilní klimatizace, tedy samostatný spotřebič udržující stálou teplotu a podporující optimální míru vlhkosti v místnosti, žádným luxusem. Při vhodném výběru značky a modelu si může pořízení kvalitní klimatizace do svého domova dovolit každý, kdo se chce vracet i v horkých dnech do příjemného prostředí. Všechny klimatizace od španělské společnosti Daitsu, předního výrobce klimatizační techniky s mnohaletou tradicí, kombinují tichý a levný provoz s vysokou účinnosti. To vše v jednoduchém, atraktivním designu a za skvělé ceny. Mobilní klimatizace Daitsu se pyšní nízkými náklady na provoz díky tomu, že po instalaci nevyžadují údržbu a také vzhledem ke své nízké spotřebě energie. Té je dosahováno použitím inventoru.

Jiné mobilní klimatizace

Ve srovnání s jinými klimatizacemi s kompresorem ušetříte s produkty Daitsu až 50 % energie. Klimatizace Daitsu jsou jednoduše zárukou kvality za překvapivě nízkou cenu. Poměr ceny, výkonu a kvality je u těchto zákaznickou spokojeností prověřených mobilních klimatizací nejlepší na českém trhu. Ať už zvolíte kterýkoli z modelů v naší nabídce, můžete se spolehnout na tichý a bezproblémový chod a atraktivní design. Všechny mobilní klimatizace Daitsu řady APD v naší nabídce mají tři rychlosti ventilátoru (některé modely hned čtyři), pohodlné dálkové ovládání s displejem a pro váš maximální komfort jim nechybí ani speciální funkce vysoušení a 24hodinový časovač. Díky promyšlenému systému možnosti nastavení lamely vyfukující teplý vzduch se budete cítit naprosto komfortně i v těsné blízkosti klimatizace.


Vyberte si z námi nabízených modelů mobilních klimatizací Daitsu tu svou a učiňte ze svého domova zase o něco příjemnější místo pro sebe i svou rodinu!


Sdílejte